Koloběžkové závody a Kinderiáda

kolobezky_-_01 V pátek 3. října se naši nejmenší školáci (prvňáčci) jako každoročně zúčastnili koloběžkových závodů v Dětmarovicích. Počasí nám moc nepřálo. Zahřívali jsme se jízdou na koloběžkách a běháním v parku. Na závody zavítala také škola z Doubravy a nechyběla místní základní škola. Souboj to byl opravdu velký, protože jsme přijeli obhájit loňské vítězství a získat putovní pohár. Trénink probíhal již celé září v hodinách tělesné výchovy.

Vyhodnoceny byly tři nejlepší dívky, z nichž na 3. místě se umístila naše Nela GROBELNÁ z 1.B. V kategorii chlapců získal 2. místo David NEÜHUBEL také z 1. B a v celkovém pořadí jsme se dostali na krásné 2. místo. Odnesli jsme si sladkou odměnu a společenskou hru. Putovní pohár získaly Dětmarovice, ale vždyť není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a něco pěkného zažít.