Pasování čtenářů

Vážení rodiče, milí prvňáčci,

sešli jsme se v pátek 29. května v kulturním domě na pozvání jeho paní ředitelky Marie Mynářové na Pasování prvňáků na čtenáře. Akce byla po pasování samotným králem, panem starostou Pavlem Buzkem, zpestřena bezvadným programem ilustrátora dětských knížek pana Adolfa Dudka. Děti za první rok školní docházky zvládly náročnou práci, umí počítat, umí číst a zvládají spoustu věcí, které před rokem neuměly...... Více níže celý článek ....

Foto ZDE.

Velké poděkování patří těm, kteří jim byli po celý rok oporou, kteří je vypravovali do školy a každý den trpělivě poslouchali, co že je v té škole nového. Odměnou jim byl častý úsměv vás dětí po příchodu ze školy a chlubení se pěknými známkami či razítky se včeličkou a pochvalou. Jasně, že občas přišel i nějaký ten čertík, to bychom si pak těch pěkných razítek nevážili! Za to patří vám rodičům poděkování.

Kdo někdy někoho něco aspoň chvilku učil, ví, že to chce obrovskou dávku trpělivosti, lásky a kupu nápadů, aby každý den byl jiný a přece navazoval na ten předcházející, aby v dětech zůstala řada nových poznatků a hlavně, aby se do školy vždy rády vracely. A kdo někdy jen chvíli učil v první třídě, ví, že to platí dvojnásob!

Na úspěchu prvňáčků, kdy se skutečně z bezstarostných dětí stali rozumní a zodpovědní žáci, mají velký podíl ženy, které se jim celý rok věnovaly, které se pokud bylo třeba, celý rok věnovaly i vám rodičům, trpělivě řešily problémy a k vašim dětem se chovaly jako druhé maminky. Všem jim moc a moc děkuji, paní učitelce Šárce Galuskové, Martině Baarové, asistentce Radaně Konečné, paní učitelce Hedvice Peřinové a Zdeňce Jurdinové.

Všichni za krásné odpoledne děkujeme i králi a zaměstnancům Osvětové besedy v Dolní Lutyni.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Partneři

logo-fin-office

nntb-logo

Nenech to být!
A nahlas anonymně problém v kolektivu nebo šikanu!

 

Joomla Extensions Directory Listing