Dětmarovický atlet

WP_20170606_12_18_58_Pro V úterý 6.6.2017 se naše škola zúčastnila 2. ročníku lehkoatletických závodů v Dětmarovicích „Dětmarovický atlet". Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích ve skoku do dálky, běhu na 50m nebo 60m a starší žáci pak ještě v běhu na 200m. Naši školu reprezentovalo celkem 22 žáků od 2. do 9. ročníku. Na sportovní klání dorazila i škola z blízkého Hažlachu v Polsku. Naši žáci nás velmi potěšili, když získali celkem 11 ocenění.

Vybojovali jsme čtyři zlaté medaile: Barbora Sliwková – 3.B, Jan Wita – 5.A, Lucie Grycmanová – 7.tř. a Agáta Seberová – 8.tř.,

tři stříbrné: Daniel Dlugoš – 4.B, Matěj Křižák – 7.tř., Tomáš Lukša - 9.A

a čtyři bronzové: Jáchym Madej – 5.A, Vojtěch Hok – 7.tř., Marek Sokanský – 8.tř., Tereza Uherková – 8.tř.

V celkovém hodnocení jsme obhájili titul mistrů z minulého roku a putovní pohár jsme opět získali. Všem závodníkům a závodnicím patří poděkování za předvedené výkony.