Dětských úsměvů není nikdy dost

Poslední den v měsíci květnu se v dolnolutyňském kulturním domě sešly na dvě stovky rodičů, prarodičů a hlavně dětí ze zbytecké školky a školy, aby pak společně oslavily Den dětí. Každý z dospěláků rád a s dojetím sledoval vystoupení svých drobečků. Všichni jsem si dobře vědomi toho, že přípravě a nácviku tanečků věnovali mnoho úsilí, času a trpělivosti nejen děti samotné, ale také paní učitelky a paní vychovatelka. .... více celý článek.

Foto ZDE.

Následovalo téměř tříhodinové zábavné pásmo vedené paní Lucií Semančikovou. Jako o překot se střídaly tance, soutěže a pohádkové vyprávění plné fantazie, čar a překvapení. Nadšení projevovali nejmenší prcci i počínající puberťáci, dokonce se mnohokrát ochotně zapojili i rodiče. S večerem se přiblížilo velmi působivé slavnostní pasování předškoláků na prvňáčky. Ti se pak mohli projít dlouhatánskou duhovou bránou vystavěnou všemi rodiči.

Závěrečnou odměnou dětem byla slíbená tombola, rodičům pak báječný pocit z pěkně prožitého dne. Zvláštní poděkování náleží těm, kteří se podíleli na přípravách a organizaci radovánek. Vždyť všichni víme, že tímto dnem si připomínáme, že děti jsou smyslem našeho života, a je tedy důležité postarat se o jejich radostné dětství.

L. Trembošová

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Partneři

logo-fin-office

nntb-logo

Nenech to být!
A nahlas anonymně problém v kolektivu nebo šikanu!

 

Joomla Extensions Directory Listing