Výuka od 16.11. a hodnocení čtvrtletí

Výuka od 16.11. probíhá podle přiloženého rozvrhu bez úterka, od středy neplatí pro 1. a 2. ročník, který nastupuje do školy - více v článku Výuka od 18.11.

Dostáváme se do období, kdy normálně probíhaly třídní schůzky. Všichni znáte už z jara tu hlášku, jak učitel volá rodiči a ptá se, jak se tomu Pepíčkovi daří Mrkající. Během příštího týdne se s vámi - rodiči - domluví třídní učitelé a buď se spojíte přes meet jako žáci, nebo vám hodnocení tohoto čtvrtletí napíší emailem.V hodnocení tohoto čtvrtletí nepůjde o jen známky, ale hlavně o to předat si informace, zda se vaše dítě do výuky zapojuje, zda se v rámci svých možností snaží, či jak zlepšit jeho zapojení do výuky. V každém případě, pokud chcete řešit problémy svého dítěte, obraťte se na třídního stejně, jako dosud, nejlépe přes email.

Za sebe Vám moc děkuji - za vaši trpěliost, pomoc, investované peníze do zcela jiné výuky, za servis, který je třeba dětem poskytnout, ať už jde o vaření či spoustu jiných věcí. Všichni jsme si toho vědomi a doufáme, že se situace zlepší a budeme moci alespoň část vašich starostí převzít za vás my ve škole.

Jana Josieková

ATTACHMENTS_TITLE
DOWNLOAD_THIS_FILE_SRozvrh od 16.11., úterý je volno79 Kb
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Joomla Extensions Directory Listing