Ohlédnutí za vánočním sportovním kláním

Poslední  školní den loňského roku se nesl nejen v duchu vánočních besídek, koled a dárků, ale i v duchu sportovním. Vánoční turnaj ve vybíjené zahájili žáci sedmých ročníků. Následoval neméně napínavý a kvalitní souboj ročníků šestých. Hráči bojovali za svou třídu ze všech sil a využívali své hráčské umění i předem připravené taktiky. Zdolat soupeře jim pomáhali ostatní spolužáci, kteří se nebáli povzbuzovat, roztleskávat, využívat pokřiků i transparentů. Po velmi napínavém utkání nakonec zvítězili hráči 7. A a hráči 6. A. Sladkou odměnu si však zasloužili úplně všichni. Nešlo přece pouze o vítězství, ale hlavně o zábavu a stmelení kolektivu. A to se podařilo! Mnozí sportovci si ještě ani neoddechli a už se chystali na Vánoční laťku. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích. Čím více se blížilo finále, tím bylo zápolení napínavější. A jak to nakonec dopadlo? V kategorii mladších dívek se na 1. místě umístila Barbora Halušková, na 2. místě Tereza Holínková a 3. místo zaujala Pavlína Linkovová. V kategorii starších dívek se na 1. místě umístila Aneta Makovcová, na 2. místě Tereza Staniczková a na 3. místě pak Tereza Horniačková. U mladších chlapců zaujal 1. místo Tomáš Jendřejčik, 2. místo Matyáš Štefanik a 3. místo obsadil Adam Wolf. V katergorii starších chlapců se na 1. místě umístil Jakub Noga, na 2. místě Dominik Wotke a 3. místo obsadil Matěj Pensimus. Všem odvážným skokanům náleží za skvělý výkon obrovský potlesk a uznání.Také při této Vánoční laťce jsme mohli spatřit v akci některé bývalé žáky naší školy. S upřímným údivem a nadšením jsme byli svědky nového školního rekordu, o který se zasloužil Marek Sokanský. S elegancí zdolal výšku 176 cm. Tleskáme! Už nyní se můžeme těšit na výkony žáků při příštím zápolení.