Školní hřiště, tělocvična, stravování věřejnosti

Školní hřiště

U školy máme víceúčelovou sportovní plochu. Uprostřed tartanového atletického oválu se svou krásou pyšní dvě hřiště – jedno menší má asfaltový povrch a je možné na něm bruslit ať už v zimě nebo v létě, hrát např. florbal, hokejbal, druhé větší má povrch tartanový a je velmi variabilní – žáci mohou hrát najednou na dvou hřištích volejbal, nohejbal, malou přestavbou získáte hřiště pro košíkovou, tenis, či kopanou. Kolem atletického oválu je pískové doskočiště či plocha pro vrh koulí.
Žáci hřiště velmi rádi využívají zejména v hodinách tělesné výchovy, odpoledne při sportovních hrách či jiných mimoškolních aktivitách.

Hřiště mimo školní program pronajímáme i široké veřejnosti - telefon na správce paní Bednářovou 732 703 134

Beachvolejbalové hřiště

Beachvolejbalové hřiště je k pronajmutí v letním čase od 1. dubna do 31. října za 150 Kč na hodinu, pondělí až pátek od 15 do 20 hodin, o víkendech a svátcích od 9 do 20 hodin.

Pronájem tělocvičny

Základní škola pronajímá rovněž tělocvičnu v čase, kdy není využita k výuce. Podmínky a bližší info Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 605 569 053.

Vaření pro cizí strávníky

Školní jídelna na ulici Komenského 1000 vaří i pro veřejnost. Cena obědu je 60 Kč, jídelníček je k nahlédnutí na www.zsdl.cz a bližší info podá vedoucí školní jídelny paní Naděžda Krůčková - 596 544 392.

ATTACHMENTS_TITLE
DOWNLOAD_THIS_FILE_SProvozní řád hřiště31 Kb