O škole

Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná,  příspěvková organizace

Adresa: Dolní Lutyně, Komenského 1000

IČO: 47 655 607, REDIZO: 600 135 861

Datová schránka: 36bma92

Vzdělávací program:  Škola - základ života

P1010030 Ptáte se, kolik dětí chodí do mateřských škol v obci? A kolik žáků se učí v 1. - 9. třídách?

Pojďte s námi nahlédnout blíže:
V naší „malé škole" v ulici Komenského č.14 se učí ve 4 ročnících kolem stovky žáků. Tito žáci mají své třídní učitelky, ale celkově se zde při výuce střídá celkem 7 pedagogů. Ve dvou odděleních školní družiny pobývá do 16.30 hod 60 dětí. Některé děti navštěvují školní družinu i ráno od 6 do 7.30 hod. Jedenkrát týdně je výuka náboženství. Třídy „malé školy" jsou vybaveny novým nábytkem, koberci na relaxaci a žáci při výuce mohou používat interaktivní tabule, vizualizér a dnes již běžné audiovizuální pomůcky.  Více o našich školách najdete v příloze.

ATTACHMENTS_TITLE
DOWNLOAD_THIS_FILE_SVíce o našich školách28 Kb