Oznámení o přijetí do mateřské školy

Vážení rodiče - v příloze najdete seznam dětí, které jsme mohli vzhledem ke kapacitě našich mateřských škol přijmout - Oznámení o přijetí do MŠ. Některé děti se nedostaly na školku vámi preferovanou. Jestliže se místo uvolní - někdo nenastoupí nebo se přestěhuje - dáme vám vědět a vaši žádosti vyhovíme, totéž platí i pro děti nepřijaté - jakmile se místo uvolní, budeme vás kontaktovat.

Schůzky rodičů přijatých dětí na jednotlivé MŠ - info máte v přílohách, popř. ještě dodáme. Evid.listy dětí si vyzvědněte na jednotlivých MŠ nebo na sekretariátě - nejlépe do 6:30 do 12:30.

Rozhodnutí o nepřijetí zákonnému zástupci dojde poštou.

V termínu od 1. do 14. května 2021 proběhne online zápis do MŠ. Zákonný zástupce vyplní žádost ve webové aplikaci, na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript pošle kopii rodného listu dítěte a potvrzení o očkování dle zákona, orazítkované dětským lékařem (nemáte-li možnost tisku, vyzvedněte si formulář na sekretariátě každý den od 6 do 12 hodin). Očkování nemusí dokládat pouze děti v posledním povinném ročníku MŠ. Přihlásit můžete dítě, které nejpozději 31.8. 2021 dovrší věku 2 let, děti s bydlištěm v Dolní Lutyni mají absolutní přednost před dětmi z jiných obcí. Máte-li dotazy, pište na výše uvedený email.

Odkaz na elektronickou přihlášku ZDE.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Joomla Extensions Directory Listing